Iepazīšanās ar Indiju un atpūta Goā

No1040
2023 12 11 citi datumi
+ lidojums no: 840
Ar lidojumu: 1880

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA-DELI
Lidojums RĪGA-DELI ar pārsēšanos.
2.
diena
DELI (brokastis)
Ierodoties Deli, tikšanas ar gidu un došanās uz viesnīcu. Reģistrācija, brokastis. Pēc neliela pārtraukuma – ekskursija pa Deli. Leģenda vēsta, ka neviens cilvēks vai valdnieks, kurš uzdrošinās dibināt citu pilsētu Deli vietā, nespēs ilgi saglabāt savu varu. Tomēr pat pareģojumi neapturēja daudzos Deli iekarotājus, kuri gadsimtu gaitā atkal pārņēma un pārvaldīja pilsētu. Septiņu impēriju galvaspilsētas arhitektūras šedevri un pieminekļi lieliski atklāj dažādu kultūru unikālo evolūciju un sintēzi.
Ekskursija sāksies Ņūdeli, kas ir slavena ar saviem plašajiem un tīrajiem koku ieskautajiem bulvāriem, daudzajām valsts iestādēm un 19 ārvalstu vēstniecībām. Izbrauksim cauri pilsētas centrālajai avēnijai, kur atrodas valsts celtnes, apskatīsim Prezidenta pili (Rāshtrapati Bhavan). Neliela pietura pie Lotosa tempļa, iziesim arī Indijas vārtiem. Tas ir piemiņas zīme Indijas armijas karavīriem, kuri gāja bojā Afganistānas kara laikā. Tālāk mēs apmeklēsim nozīmīgāko sikhu gurudvaru, Bangla Sahibu (Gurudvārā Bangla Sahib), baltu templi ar zelta kupoliem un milzīgu dīķi kompleksa vidū, kas pazīstams arī kā sarovār - "ezers". Tās ūdens tiek uzskatīts par svētu. Apmeklēsim arī Kutbas minaretu (Qutb Mīnār), uzvaras torni, kas celts 12. gadsimtā. valdnieka vietnieks Kutb-ud-dins Aibaks. Kutubas minarets, kas izgrebts ar grezniem ornamentiem, ir augstākais ķieģeļu minarets pasaulē, un to aizsargā UNESCO. Noslēgumā mēs apmeklēsim Kašmiras kooperatīvu, baudīsim Kahwa tēju un vērosim, kā amatnieki prezentē savu vietējo mākslu un produktus. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.
3.
diena
DELI - AGRA (brokastis)
Deli – Indijas galvaspilsēta un galvenie vārti uz valstī. Šodienas Deli – tā ir pilsēta, kas apkopo sevī gan jauno, gan veco. Tā stratēģiskā vieta arī bija pamatiemesls, kāpēc visas dinastijas izvēlējās par galvaspilsētu tieši šo pilsētu. Pēc brokastīm sāksies ekskursija pa Veco Deli. Apmeklējiet Jama Masjid - lielākā mošeja Indijā, kuras pagalmā vienlaikus var lūgties 25000 cilvēku, un Raj Ghat – marmora memoriāls tautu tēvam Mahatma Gandijam, kurš bija šeit kremēts. Ekskursiju turpinās Jaunā Deli apmeklēšana. Apmeklējiet Lakšmi templi, kurš veltīts Višnu Dievam un kuru uzcēla viena no bagātākajām ģimenēm Indijā. Vēlāk Jūs dosities pie Indijas Vārtiem – kara memoriāla, kurš tika uzcelts par piemiņu 85000 indijas karavīriem, kas gāja bojā Pirma Pasaules Kara laikā. Pirms Indijas Vārtiem atrodas masīvs Rashtrapati Bhoan – oficiālā Indijas prezidentūra.  Šajā pašā kompleksā atrodas Dzelz stabs, kurš nekad nerūsē. Pēc leģendas, ja ar mugurpusi apķersiet abām rokām stabu, Jūsu vēlēšanās piepildīsies.

Pēcpusdienā izbrauksim uz Agru (200 km/4 stundas). Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

4.
diena
AGRA - FATEHPURA-SIKRI - DŽAIPŪRA (brokastis)
Agri no rīta ar pirmiem saules stariem apmeklējiet Taj Mahal – galveno Indijas simbolu. Tas tika uzcelts blakus Jamunas upei, Taj Mahal – pasaules slavenākais piemineklis veltīts mīlestībai, neredzētās afhitektūras kompleks, mauzolejs, kuru 1630.gadā uzcēla Shah Jahan priekš savas mīļotas sievas. Kompleksa būvniecība ilga 20 gadus, baltais marmors un citi dārgakmeņi kuri tika atvesti no dažādām pasaules valstīm. Vēlāk Jūs apmeklēsiet Agras forti, kuru uzcēla imperātors Akbars – iespaidīgais pils kompleks sarkanā krāsā, kurš slavens ar savu brīnumaino arhitektūru un bagātībPēc ekskursijas varēsiet doties pēc pirkumiem, Agra ir slavena ar marmora ražošanu. Vietējie amatnieki demonstrē savas marmora inkrustācijas prasmes. Tiek uzskatīts, ka Agras amatnieki ir to mākslinieku pēcteči, kuri bija Tadžmahala faktiskie darbinieki. Pa ceļam uz Džaipuru (250 km/6 stundas) apmeklēsim pamesto pilsētu - Fatehpur Sikri. Tas tika izbūvēta no rozā smilšakmens 16. gadsimta beigās, kouzcēla lielais Mogulu imperators Akbars. Fatehpur Sikri bija slavenās Mogulu impērijas galvaspilsēta, kas Indijai deva neskaitāmus arhitektūras pieminekļus, kas joprojām ir pārsteidzoši. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Džaipurā.
Vēlāk dosities uz Džaipūru. Pēc reģistrēšanās viesnīcā, varēsiet pastaigāties pa šo rozā pilsētu, kura bija dibināta ar maharadža Džaj Singhom II (1693-1743). Agrāk bija Radžastan štata galvaspilsēta, Džaipūru no visām pusēm ieskauj kalni ar fortiem un aizsardzības mūri. Ēkas un ēku fasādes nokrāsoti rozā krāsā, kas rada lielisku skatu. Džaipūra un viņa burvīgā atmosfēra vairāk atgādina nebeidzamu muzeju. Šeit ļoti skaisti juvelierizstrādājumi no emaljas, zelta un dārgakmeņi, un dimanti. Džaipūrā ražo slavenās lakotas aproces, kuras ir slavenas visā pasaulē. Vārdu sakot, Džaipūra- tā ir pilsēta kuru noteikti jāapmeklē. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.
5.
diena
DŽAIPŪRA (brokastis)
Brokastis viesnīcā. Došānas uz Fort Amber. Šī ir grandioza ēka, kas atrodas uz kalniem , 12km no mūsdienīgās pilsētas, viens no labakajiem militārās kastas Radžput arhitektūras paraugiem. Tāpat šeit Spoguļu zāle. Vēlāk apmeklējiet Pilsētas Pili. Tagad šeit atrodas muzejs, izņemot nelielu pils daļu, kuru joprojām izmanto karaliskā ģimene. Uzcelts universitātes pilsētas stilā, pils aizņem septīto daļu no visas pilsētas. Viena no interesantakām vietām – paredzēta priekš ieročiem un militārā aprīkojuma, kuru izmanto karaliskā ģimene. Citi svarīgie ekskursijas objekti: audumu un kostīmu muzejs, gleznu galerija,  Chandra Mahal, Mubarak Mahal. Neviens tūrists nevar paiet garām apbrīnojamam Hava Mahal ekai, vai Vēju Pils,  pati slavenākā vieta Džaipūrā. Šīs ēkas fasādē ir – 953 logu. Katrā logā pūlētā akmens ekrāns. Pils tika uzcelta priekš tā, lai karaliskā galma sievietes varētu vērot karaliskos gājienus, pie tam palikt nepamanāmas. Tā pat apmeklējiet lielāko abservatoriju,  ko uzcēla Jai Singh. Tā laika dokumentos tika atzīmets: „Ar pašiem pirmiem soļiem tiecoties pie zināšānām un pieaugšanas periodā, Savai Jai Singh bija apsēsts ar matematikas zinātnes izpēti (astronomija)“. Abservatorijā, kura uzcēla pretī Pils Pilij, atrodas 18 lielas ierīces, no kuriem lielākā daļa vēl joprojām strādā. Brīvais laiks. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.
6.
diena
DŽAIPŪRA - GOA (brokastis)
Brokastis. Izbraukšana uz lidostu. Pārlidojums uz kūrortu.
7. – 11.
dienas
GOA (brokastis)
Atpūta uz Goa. Iespēja pasūtīt papildus ekskursijas.
12.
diena
GOA-DELI-LIDOJUMS UZ RĪGU (ar pārsēšanos) (brokastis)
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Deli. Brīvais laiks Deli.
13.
diena
LIDOJUMS DELI-RĪGA
Lidojums Deli-Rīga ar pārsēšanos vienā no Eiropas pilsetās.
No1040
2023 12 11 citi datumi
+ lidojums no: 840
Ar lidojumu: 1880

Par Indiju

Indijas Republika atrodas Dienvidāzijā Indostānas pussalā, tā aizņem lielāko daļu no Indas – Gangas līdzenuma, un to apskalo Indijas okeāna ūdeņi. Ziemeļos valsts robežojas ar Afganistānu, Ķīnu, Nepālu un Butānu, austrumos – ar Bangladešu un Birmu, bet rietumos – ar Pakistānu. No austrumu puses Indiju apskalo Bengālijas līcis, dienvidos tā robežojas ar Polkas jūras šaurumu, kurš to atdala no &

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu
1. Viesnīcas SUPERIOR numurs, Goa kūrortā Resort The Lohias 3+* 1070 eur/pers. + lidojums
2. Viesnīcas DELUXE numurs, Goa kūrortā Amritara Aura Spa Resort 4* 1150 eur/pers. + lidojums 
3. Viesnīcas DELUXE numurs, Goa kūrortā Novotel Goa Dona Sylvia 5* 1290 eur/asm. + lidojums

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Izmitināšana izvēlētās kategorijas viesnīcās: 10 naktis un agrā reģistrēšanās ierodoties Deli (1 nakts Deli, 1 nakts Agrā, 2 naktis Džaipurā un 6 naktis Goa izvēlētajā viesnīcā);
 • Sagaidīšana lidostā un visi vietējie transfēri saskaņā ar programmu ērtā transportā ar gaisa kondicionētāju;Vietējais angliski runājošais gids
 • Izjāde ar ziloņiem un brauciens ar džipiem Džaipūrā

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Lidojums Rīga - Deli un Goa - Rīga ar pārsēšanas  (no 840 eur/pers.);
 • Vietējais lidojums Džaipūra - Goa (ar pārsēšanas, no 150 eur/pers.);
 • Vakariņas ekskursiju tūres laikā (5gab): izvēloties Superior viesnīcas kategoriju - 100 eur/pers.; ja izvēlēties Deluxe - 120 eur/pers.;
 • Ieejas biļetes apskates objektiem (no 120 EUR/pers);
 • Indijas vīza LR pilsoņiem (95 EUR/pers), informāciju par LR nepilsoņiem lūdzam precizēt aģentūrā;
 • Dzeramnauda gidam, šoferim, viesnīcu personālam (rekomendējamā summa 4-5 eur/dienā no personas);
 • Med. aprošināšinas polise;
 • Citi personīgi tēriņi.

Piezīmes

 • Atkarībā no lidojuma laika var būt nepieciešama papildus naksts Deli viesnīca, maksa 46USD par cilvēku, ieskaitot transferu  uz lidostu.
 • Objektu apmeklēšanas secība var mainīties, tūroperators atstāj sev tiesības minimali mainīt ceļojuma programmu.

KL

Pasūtīt ceļojumu

No
1040

+ lidojums apie: 840 visiem ar lidojumu: 1880
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Ekskursiju tūre uz Maroku. Ekonom tūre.
1513 Maroka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Taizeme 2023-2024 (Bangkoka - Kvaj upe - Pattaija - Kočanga)
1575 Taizeme
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atpūta Tenerifē ar ekskursijam. Ekonom tūre.
1516 Spānija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Apvienotie Arābu Emirāti (Abū Dabī, Dubaija, Šardža, Fudžeira, Alaina). Ekonom tūre.
1514 AAE
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.