Klasiskā Spānija (Barselona, Valensija, Granada, Seviļa, Kordova, Madride, Toledo, Eskorjals, Zaragoza). Ekonom tūre.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Ceļojuma priekšrocības

 • Precīzu brīvu vietu skaitu un cenu noteiktiem datumiem lūdzam precizēt aģentūrā.

Ceļojuma programma :

1.
diena
RĪGA - BARSELONA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga - Barselona

2.
diena
BARSELONA - MADRIDE

Ierašanās Barselonā.

Transfers uz viesnīcu.Izmitināšana viesnīcā.

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Kombinēta ekskursija Barselonā.
Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.

Došanās uz Madridi.Turpinot ceļojumu , nokļūsim Zaragoza. Pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas Zaragozā (pēc vēlēšanās, piemaksa - 15 €)

Zaragoza – Aragonas galvaspilsēta.
Gājēju ekskursija Zaragozas vēsturiskajā centrā, kuras laikā redzēsim: 15.gs. akmens tiltu, romiešu sienas, baznīcu, Pilaras Jaunavas laukumu.

Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

3.
diena
MADRIDE


Brokastis. Apskates ekskursija Madridē.
Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir Spānijas politiskais un ekonomiskais centrs.
Tas ir zināms, pateicoties šīs pilsētas vētrainai nakts dzīvei, kas vārdiem „daudz strādāt, daudz atpūsties” (work hard, play hard) piešķir jaunu nozīmi. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbus (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Eskorjalu (pēc vēlēšanās, par papildmaksu - 45 €)

Eskorjals – grandiozs komplekss, kas vienlaicīgi kalpo gan kā tā autora rezidence, gan kā klosteris, uzsākot būvniecību 16.gs. otrajā pusē. Šādas lielmēroga celtnes idejas autors, kurai tika lemts pildīt vairākas funkcijas vienlaicīgi, piederēja monarham Filipam II. Šeit atrodas 2 muzeji: pirmais ir saistīts ar kompleksa celtniecību, bet otrajā atrodas slaveno mākslinieku darbi, kuru vidū ir Boss, Van Deiks u.c. Eskorjalā atrodas iespaidīga bibliotēka, kur glabājas vislielākā arābu manuskriptu kolekcija. Tomēr galvenais Eskorjalas būvniecības mērķis bija izveidot spāņu karaļu ģimenes kapliču, tāpēc autora ideja ļoti iepatikās spāņu karaļiem, un Eskorjalā savu atdusas vietu ir raduši gandrīz visi Spānijas karaļi. Ekskursijas ietvaros gids parādīs mums pils zāles, bibliotēku un Spānijas karaļu kapenes (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 €).
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.
diena
TOLEDO - KORDOVA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas braucienu uz Toledo (par papildmaksu - 45 €)
Pilsēta atrodas Spānijas centrālajā daļā. Pirmās apmetnes vietas pilsētas teritorijā bija cietokšņi. Līdz mūsdienām saglabājusies Santa Iglesia katedrāle, kuras interjeru rotā nenovērtējamie Rafaela, Goijas, Valeskesa un Rubensa mākslas darbi; Santo Domingo El Antiguo klosteris, kas glabā slavenā gleznotāja El Greko relikvijas; trīsstūra formas Zocodover laukums, kurā reiz dzīvojis pazīstamā Dona Kihota „tēvs” Migels de Servantes. Toledo atrodami daudzi klosteri, mošejas, sinagogas un muzeji, kā arī drupas no romiešu laikiem, istabas senās sienās un alas.
Pēc vēlēšanās, brīvajā laikā, var apmeklēt municipālu Svētā Krusta muzeju, kurā glabājas simtiem El Greko mākslinieka darbu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~5 €) un katedrāli (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~8 €).
Tāpat Toledo izgatavo ļoti garšīgu marcipānu un slavenos Damaskas tērauda nažus, kas klāti ar melnu emalju un rotāti ar zeltu un sudrabu.

Došanās uz Kordovu. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā, atpūta.

5.
diena
KORDOVA - SEVIĻA 


Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Kordovā.
Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap viens miljons iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē.
Kājāmgājēju ekskursijas laikā Kordovā redzēsim: romiešu tiltu, Kalaorra torni, Meskita mošeju.
Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāt pa arābu un ebreju kvartālu ieliņām, kā arī izbaudīt neparastu šīs pilsētas atmosfēru.

Došanās uz Seviļu

Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Redzēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls Santa-Krusa. Patīkams pārsteigums pastaigas laikā pa pilsētu kļūs vienas no lielākajām gotiskajām katedrālēm pasaulē apmeklējums, kā arī Alkasaras karaliskās pils apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

6.
diena
GRANADA


Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Granadu. Ekskursija Granadā.
Granada atrodas brīnumainā vietā, Sierra Nevadas ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Granada atrodas uz trim pakalniem, uz leju veido ieleju. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, kas pēc izskata atgādina nogatavojušos, atvērtu granātābolu, deva pilsētai tās nosaukumu - Granada. Tikai šajā pilsētā lieliski un harmoniski apvienojas elpu aizraujošas ainavas, senās arhitektūras ēkas un baltie jaunceltņu kvartāli. Granada pelnīti tiek uzskatīta par vienu no pasaulē skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.
Brīvs laiks.

Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

7.
diena
VALENSIJA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Valensiju, ekskursija Valensijā.
Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Pilsētai ir aizraujoša vēsture, par kuru liecina dažādas vēsturiskas ēkas un būves. Valensija ir tipiska austrumu piekrastes pilsēta Vidusjūras krastā, pilsēta, kas aug strauji un pat haotiski. Pilsētu ieskauj lagūnas un smaržīgi apelsīnu dārzi, kuru skaistumu apcerējis slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Sākotnēji lauksaimniecība un zvejniecība, vēlāk - rūpniecības nozare pārvērta Valensiju par bagātu un plaukstošu pilsētu. Tā ir gaiša, trokšņaina pilsēta ar plašiem, zaļajiem parkiem, kas zeļ senās Turijas upes gultnes krastos.
Brīvs laiks.
Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

8.
diena
BARSELONA - RĪGA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks Barselona vai ekskursijas brauciens uz Monseratu (par papildmaksu - 35 €)

Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”... Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.

Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju.

Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.

Došanās uz lidostu.
Lidojums Barselona-Rīga .
Ierašanās Rīgā.

Par Spāniju

Informācija par Spāniju Spānija (España, Spain, Espagne, Spanien) Galvaspilsēta: Madride Valsts platība: 504 982 km² Valsts iekārta: federāla konstitucionāla monarhija

no 737 EUR

Ceļojuma cenā ir iekļauts

 • Lidojums Rīga – Barselona - Rīga
 • 1 maza soma 40x20x25 cm
 • Dzīvošana 3*** viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā) - 8 naktis / 7x brokastis
 • Vieta tūristu klases autobusā
 • Pavadīšana visa brauciena laikā
 • Pasažieru nodokļi
 • Ekskursija Barselonā
 • Ekskursija Valensijā
 • Ekskursija Granadā
 • Ekskursija Seviļā
 • Ekskursija Kordovā
 • Ekskursija Madridē (2 daļas)

Ceļojuma cenā nav iekļauts :

 • Ekskursijas brauciens uz Monseratu 35.00€
 • Ekskursijas brauciens uz Eskorjalu 45.00€
 • Ekskursija Toledo 45.00€
 • Ekskursija Zaragozā 15.00€
 • Blakus sēdvietas lidmašīnā Rīga – Barselona 12.00€
 • Blakus sēdvietas lidmašīnā Barselona - Rīga 12.00€
 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos 175.00€
 • Priority līdz 10 кg (55x40x20 cm) - turp 25.00€
 • Priority līdz 10 кg (55x40x20 cm) - atpakaļ 25.00€
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg - turp 35.00€
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg - atpakaļ 35.00€
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg - turp 50.00€
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg - atpakaļ 50.00€
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

Piezīmes

 • Precīzs izlidošanas laiks un dokumenti būs pieejami 1-2 dienas pirms brauciena
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
 • Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

 

 

IN

Līdzīgi ceļojumi

Bali 18.dienas. Ekonom tūre.
1594 Bali
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūra - Malaizija - Bruneja. Ekskursijas un atpūta Labuan un Borneo salās. Ekonom tūre.
1602 Singapūra
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasiskā Meksika. Ekonom tūre.
1597 Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūra - Austrālija. Ekonom tūre.
1588 Austrālija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.