Spānija. Atpūta Tenerifē.

No799
-0001 11 30 citi datumi
Lidojums iekļauts
Ārkārtīgi dažādas dabas ainavas, dēļ kurām šo valsti varētu apskaust jebkura cita; jūra, kalni, salas un vulkāni. Brīnumainas pilsētas ar faktiski neaptveramu kultūras, arhitektūras pieminekļu apjomu – sajūsminošas, iedvesmojošas, neatkārtojamas savā individualitātē. Pilis un katedrāles, muzeji un laukumi, pieminekļi un parki. Romānika un mauru stils, gotika un baroks, renesanse un modernisms, kā arī tautas un Spānijas lauku arhitektūra – tas viss kopumā un atsevišķi raisa apbrīnu.  Dižas pasaules nozīmes personības, kuras savus talantus dažādos laikos spējušas realizēt pateicoties Spānijas varenībai (citkārt – vājumam), kultūru mantojumam, dabas vienreizībai un majestātiskumam, arī vēstures līkločiem: El Greko un Hosē de Ribera, Djego Velaskess un Bartolomē Estebans Muriljo, Fransisko de Goija un Huans Griss, Pablo Pikaso un Salvadors Dalī. Izcilu personību uzskatījums Spānijas slavas debesīs varētu tikt turpināts vēl un vēl. Ar lieliskiem kinorežisoriem, aktieriem, sportistiem, komponistiem utt.utt. Nav iespējams viņus visus šeit uzskaitīt, kur nu vēl sarindot pēc nozīmīguma, slavas un spozmes kritērijiem. Tas būtu gluži vai neprāts. Maigais Vidusjūras klimats, ārkārtīgi augsts tūrisma industrijas attīstības līmenis, daudzi vēstures pieminekļi, jūras produktu, augļu un dārzeņu pārpilnība – tas viss padara Spāniju par iemīļotu atpūtas vietu tūristiem no visas pasaules. Dažādi kūrorti dažādos reģionos. Un, protams, ka salas, Spānijas brīnišķās salas...    Kanāriju salas. Sevišķi Kanāriju salās, Grankanārijā un Tenerifē. Jo arī tās ir īpašas. Kā „mūžīgā pavasara” salas, kas cauru gadu gatavas pārsteigt savus viesus ar maigu klimatu, unikālām dabas ainavām, spirdzinošām okeāna brīzēm zem Atlantijas saules, pludmaļu daudzveidību, kas apmierinās jebkura tūrista prasības, brīnišķīgu servisu, izsmalcinātu ēdināšanu un, protams, salinieku neviltotu laipnību un viesmīlību. Ne velti vārdu salikums Kanāriju salas jau sen kļuvis par sinonīmu visaugstākās klases atpūtai.
Salās Jūs gūsiet neaizmirstamus iespaidus, kurus sniegs gan uzkāpšana līdz rimušo vulkānu krāteriem, gan sastingušajā lavā izveidojušos fantastisko alu apmeklējums, gan seno guanču celtās piramīdas un vietumis pat neiedomājami augstie klinšu stāvkrasti. Jūs varēsiet jūsmot par brīnumaino papagaiļu parku un tā sniegtajām pārsteidzošajām izklaides iespējām, baudīt aristokrātisku atpūtu, spēlējot golfu, vai bezbēdīgi vagot okeānu ar ūdensmotociklu, sauļoties uz jahtas klāja vai azartiski nodoties savas lielākās zivs makšķerēšanai atklātā okeānā. Jūs varēsiet smelties romantiskas noskaņas, vakariņojot sveču gaismā, vai izjust kaismīga vakara šova aizrautību flamenko ritmos. Bet varbūt Jums būs tīkamāk vienkārši pagulēt ārstniecisko vulkānisko smilšu pludmalē zem maigās Kanāriju salu saules stariem. Kanāriju salas ir ļoti demokrātisks kūrorts ar visplašāko atpūtas iespēju spektru, tāpēc, kā saka, viss ir Jūsu rokās, Jums ir tikai jāizvēlas. 
Četri nacionālie dabas parki, unikālu dabas zonu un objektu pārpilnība, lieliskas smilšu pludmales, kuru kopgarums mērāms kilometru simtos, desmitiem jahtklubu un ūdenssporta centru, plaši tirdzniecības centri un, protams, mūsdienu Spānijas modernākās viesnīcas – tas viss Jūs rīcībā šajā atpūtas un labpatikas oāzē.  Сenas on-line no 799 EUR

No Rīgas cenas meklēšana Novatours>>

No Rīgas cenas meklēšana Tez Tour>>

Tenerife ir lielākā no Kanāriju salām un ir populārs tūristu galamērķis, kas piesaista ar savu klimatu, daudzveidīgajām dabas ainavām un izklaides parkiem. Tenerifi dēvē par subtropu paradīzi, uz kuru varat doties jebkurā gadalaikā - ziemā, vasarā, pavasarī vai rudenī, - tā vienmēr sagaidīs ar lieliskiem laika apstākļiem. 
Sala veidojusies vulkāna izvirduma rezultātā pirms vairāk nekā 12 miljoniem gadu. Pirmais zināmais salas izvirdums notika 1492. gadā, kuru reģistrēja slavenais jūrasbraucējs Kristofers Kolumbs.

Kanāriju salas (Islas Canarias) ir Spānijas salu arhipelāgs, kas atrodas uz Ziemeļrietumiem no Āfrikas - tikai 100 km uz rietumiem no Marokas un Sahāras. Salas ir Eiropas Savienības tālākais punkts. Kanāriju salu arhipelāgā ietilpst 7 lielas salas - Tenerife, Fuerteventura, Grand Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro, kā arī 6 mazas saliņas - La Graciosa, Alegranza, Montaña Clara, Roque del Este, Roque del Oeste un Isla de Lobos. 

Klimats katrā salā ir atšķirīgs. Pamatā ir divi klimati - subtropiskais un tropiskais, taču katrā salā ir vairāki mikroklimati, piemēram , Tenerifē ir 17 mikroklimati. 
Kanariju salās atrodas četri nacionālie parki - Teides Nacionālais parks Tenerifē, Garahonay Nacionālais parks La Gomerā, Timanfaya Nacionālais parks Lanzarotē un Nacionālais Caldera de Taburiente parks Palmā. Kanāriju salās ir divas galvaspilsētas -Santa Cruz Tenerife un Las Palmas Gran Canaria.

Pamatiedzīvotāju guanču valodā Tenerife nozīmē "Sniega kalns." Šāds salas nosaukums cēlies no Teides vulkāna sniegotās virsotnes. Teide ir trešais augstākais vulkāns pasaulē, kā arī Spānijas augstākā virsotne ( 3718 m virs jūras līmeņa), kas sadala salu divās dažādās klimatiskajās joslās. 
Salas dienvidu daļā atrodas populārākie kūrorti - Playa de las Americas, Costa Adeje, jo šeit ir vissiltākais klimats (ap 300 saulainu dienu gadā). Salas ziemeļu un austrumu daļa ir klāta ar labu augsni, izteikti tropisku floru, tai skaitā arī vīna dārziem. Šajā salas daļā biežāk vērojams lietus. Salā iespējams atrast gandrīz visu pasaules klimata zonu augu valsti. Salā ir iespējams atrast gandrīz visu pasaules klimata zonu augu valsti. Te lieliski ir ieaugušies savulaik no Meksikas ievestie kaktusi, ir daudz palmu, agavju, kaučuka koku un oleandru.

 

Ceļojuma programma :

No799
-0001 11 30 citi datumi
Lidojums iekļauts

Par Spāniju

Informācija par Spāniju Spānija (España, Spain, Espagne, Spanien) Galvaspilsēta: Madride Valsts platība: 504 982 km² Valsts iekārta: federāla konstitucionāla monarhija

Datumi un cenas

Izvēlies ceļotaju skaitu un datumu

Ceļojuma cenā ir iekļauts

Pasūtīt ceļojumu

No
799

visiem:799 lidojums iekļauts
Cenā iekļauts

Līdzīgi ceļojumi

Spānija. Costa Brava / Costa del Maresme piekrastē. Ekonom tūre.
1599 Spānija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ekskursijas Hošiminā un pludmales atpūta Fanthieta 2023-2024
1576 Vjetnama
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ekskursiju tūre uz Maroku. Ekonom tūre.
1513 Maroka
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atpūta Tenerifē ar ekskursijam. Ekonom tūre.
1516 Spānija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.