Esiet sveicināti!

Tūristisko ceļojumu aģentūru SIA „Aza tours“, kuras galvenais birojs atrodas Lietuvas galvaspilsēta Viļņā, 2006.gadā dibināja tikai trīs cilvēki. Uzņēmums ātri nostājās uz savām kājām un šobrīd ir viens no lielākajiem ceļojumu organizatoriem Lietuvā. Aza Tours rīcībā ir lielākā eksotisko ceļojumu un ceļojumu Dienvidu Eiropā bāze. Mūsu mērķis ir ne vien attaisnot, bet arī pārspēt mūsu klientu gaidīšanās.

Un mēs esam priecīgi paziņot, ka 2012.g. jūnijā atvēries mūsu jauns birojs Rīgā, kas atrodas Baznīcas ielā 45. Mūs ir ļoti viegli atrast, mūsu atrašanās vietu kartē skatīties šeit.

Ceļojumi

Mēs organizējam ceļojumus no Rīgas, Viļņas, Maskavas, Kauņas, Minskas, kā arī no jebkuras citas pilsētas. Mēs parūpēsimies par autostāvvietu lidostā, papildu naktīm viesnīcās un elektroniskajām biļetēm. Mēs varam piedāvāt Jums gatavus ceļojumus uz vairāk nekā 45 pasaules valstīm, kā arī organizēt Jūsu ceļojumu uz jebkuru citu pasaules valsti. Katram pieprasījumam mēs meklējam individuālo pieeju un vienmēr esam gatavi ievērot visas Jūsu vēlēšanās un priekšlikumus.

Mēs vienmēr esam priecīgi saplānot un organizēt individuālus ceļojumus gan pārim, gan grupai, kurā ir vairāk nekā 45 ceļotāji. Šodien Aza Tours strādā ar 6 starptautiskajām kruīza kompānijām (Costa, MSC, RCCL un citām). Jums nevajadzēs mocīties ar dokumentu noformēšanu Jūsu ceļojumam, mēs to izdarīsim Jūsu vietā. Mūsu galvenais uzdevums ir padarīt Jūsu ceļojumu par komfortablu un patīkamu!

Mūsu potenciāliem partneriem  

Mēs vienmēr esam atklāti jauniem priekšlikumiem un jaunām sadarbības iespējām, kas palīdzēs uztaisīt mūsu produktu un mūsu piedāvātās programmas vēl labākas. Ja Jums ir ko piedāvāt, rakstiet mums uz mūsu elektronisko pastu info@azatours.lv 

Kontakti

Tālr.:  +371 66 100 949; darba dienās 09:00-18:00 GMT+2st.
Mob.: +371 20 396 029; darba dienās 09:00-18:00 GMT+2st. + ārkārtas gadījumos 7 dienas nedēļā 24 stundas diennaktī

El.pasts: info@azatours.lv , mūsu menedžeri strādā maksimāli operatīvi, Jūs varat būt droši, ka neviens Jūsu pieprasījums nepaliks bez atbildes un ar Jums sazināsies visīsākajā laikā. 

Skype: aza.tours, timeklī darba dienās 09:00-18:00 GMT+2st.

Tūrisma tirgū uzskata, ka pateicoties mūsu jaunajai kreatīvajai komandai mēs nedaudz atšķiramies no citiem. Mēs ticam smaida spēkam, šeit Jūs vienmēr sagaidīs ar prieku 

Jūsu apmierinājums ir mūsu prioritāte!

Pēdējā atjaunošana – 2012.g. jūlijā.